Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Fotoreportaże

Blisko 20 tys. pasjonatów biegania z całego świata stanęło w niedzielę 12 listopada na starcie owianego legendą biegu z Maratonu do Aten. Co zrobić, aby stać się jednym z nich - jak zorganizować sobie udział w oryginalnym maratonie, z jakimi wydatkami trzeba się liczyć?
Mija właśnie 100 lat od śmierci jednego z najwybitniejszych płońszczan oraz wielkiego Polaka - dr Leona Rutkowskiego.
Kraj ten nazywany jest przedsionkiem Skandynawii, a jeśli zapytamy jego mieszkańców, za kogo się uważają, odpowiedzą, że właśnie za Skandynawów. Chodzi o Estonię - małe państwo nad Bałtykiem.
120 lat działalności Banku Spółdzielczego w Skoczowie oraz 70 lat działalności statutowej Banku w Skoczowie
Zobacz fotoreportaż jak wygląda centrala Banku Spółdzielczego w Łososinie Dolnej po zakończonym remoncie. Robi wrażenie...
W dniach 14-15 października 2017 r. Warszawski Bank Spółdzielczy czynnie uczestniczył w Święcie Dyni w Folwarku Bródno.
Gościliśmy w Banku Spółdzielczym Ziemi Kraśnickiej grupę uczniów jednej z trzecich klas pobliskiej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kraśniku wraz z Wychowawczynią.
Piątek 15 września 2017 r. stał się ważnym dniem dla Zarządu, pracowników oraz członków Gospodarczego Banku Spółdzielczego Międzyrzecz.
Dnia 28.09.2017r. odbyła się kolejna gala z okazji 150-lecia istnienia i działalności Banku Spółdzielczego w Inowrocławiu.
Obchody 125-lecia rozpoczęła Prezes Zarządu Alicja Huczyńska, która przedstawiła rys historyczny Banku, zwracając szczególną uwagą na rolę inicjatorów jego powołania .

Strony