Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Z innej beczki

Osiem na dziesięć Polek czuje się średnio 8 lat młodziej, niż wynikałoby to z ich metryki.
22 września przypada Światowy Dzień Ćwiczenia Przed Lustrem Prośby o Podwyżkę Płacy.
Obowiązki domowe to domena kobiet. 90 proc. z nich deklaruje, że to właśnie one wykonują większość prac w gospodarstwie domowym – wynika z badania „Postawy kobiet wobec obowiązków domowych" .
Gdy pracownicy są zmęczeni, często chorują, brakuje im motywacji do pracy lub odchodzą z firmy - to mogą być oznaki, że w firmie nie dzieje się dobrze.
Studiowanie zawsze wiąże się z kosztami, które są szczególnie wysokie, gdy młody człowiek w okresie nauki nie mieszka z rodzicami.
Polecamy artykuł, w którym główny analityk Expandera Jarosław Sadowski, radzi co należy zrobić, aby zrekompensować sobie spadek dochodów na emeryturze.
Coraz częściej to dobrej jakości napój z dodatkami jak z kawiarni.
Jak zareaguje farmaceuta w Hiszpanii, gdy klient okaże receptę od lekarza w Polsce? Czy każde lekarstwo znane i stosowane w naszym kraju bywa dostępne w aptekach całej Unii Europejskiej?
Zaciągając zobowiązania powinniśmy mieć świadomość własnych mocnych i słabych stron, które oddziaływają na ekonomiczną sferę naszego życia.
Większość dzieci otrzymuje pierwszy smartfon w wieku ok. 8 lat – wynika z badania F-Secure i sieci Plus „Bezpieczny smartfon dla dziecka”.

Strony