Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Archiwum

Archiwum Aktualności zrzeszeń

Specjalnie dla naszych czytelników super promocja na zakup książki. Wystarczy przy zamówieniu wpisać kod rabatowy bsnet by otrzymać 25% zniżki
Cashless.pl - Spółka PSP przygotowała specjalny proces ułatwiający spółdzielcom zaoferowanie Blika klientom, ale na razie żaden bank spółdzielczy nie zdecydował się z niego skorzystać
Relacja z drugiego dnia obrad FLBS poświęconego dystrybucji środków unijnych oraz wspólpracy banków z sektorem publicznym.
Rewolucja cyfrowa, cyberbezpieczeństwo, wyzwania regulacyjne oraz kadrowe to problemy o których dyskutowano późnym popołudniem podczas Forum Lidrów Banków Spółdzielczych.
Banki Spółdzielcze z grupy SGB od października br. będą realizowały swoją edukacyjną misję w szkołach wyższych .
W dniu 19 września br. odbyło się wspólne posiedzenie Rady oraz Zarządu KZBS, z udziałem gościa honorowego Hervé Guidera - Dyrektora Generalnego EACB.
Strategia i efektywność banków spółdzielczych to główne punkty paneli dyskusyjnych podczas FLBS.
Opublikowane wyniki Grupy Kapitałowej Banku BPS za 1H’17 w analizie DM Banku BPS.
Obszerne fragmenty wystąpienia Przewodniczącego KNF Marka Chrzanowskiego podczas Forum Liderów Banków Spółdzielczych w dniu 20.09.2017 r
Moje stanowisko jest takie, że zatrzymać odpływ udziałowców może jedynie odpowiedzialna i rozważna polityka dywidendowa – stwierdził przewodniczący KNF.
W poniedziałek, 25 września br. Centrum Bankowości Korporacyjnej i Ekonomii Uniwersytetu Lumsa w Rzymie będzie gospodarzem spotkania ekspertów EACB Think Tank.
Potencjał banków spółdzielczych nie jest w pełni wykorzystany. Zdaniem przedstawicieli tego sektora barierą dla jego rozwoju są regulacje, których uciążliwość bywa niewspółmierna do skali działalności.
Komunikat o powołaniu Prezesa Zarządu BPS TFI S.A.
Rozpoczęła się kampania reklamowa Banków Spółdzielczych z Grupy BPS, w której pokazanie zostaną wartości bankowości spółdzielczej pod wspólnym logiem Grupy.
Odważnie i rozważnie - dyskusja o przyszłości polskiej bankowości lokalnej w dobie rewolucji technologicznej to motto tegorocznego Forum.
Bankowość spółdzielcza jest w dobrej formie i z powodzeniem wykorzystuje potencjał na rynku lokalnym ... Ponadto zgodnie z ideą spółdzielczości bankowej, w świecie, w którym liczą się pieniądze, my pamiętamy o ludziach i przez cały czas angażujemy się w rozwój i pomoc lokalnym społecznościom.
W piątek 29 września br. przewodniczący EACB, Gerhard Hofmann wystąpi na konferencji SRB w Brukseli.
Wywiad z p.o. prezesa SGB Pawłem Pyzikiem w Rzeczpospolitej.
W mediach coraz częściej pojawiają się krtyczne publikacje na temat banków spółdzielczych.
Portal wpolityce.pl opublikował anonimowy artykuł : "Kto chroni banki spółdzielcze?"

Strony